Warsztaty integracyjne dla firm z tworzenia ogrodu w szkle - las w słoiku TinyGarden.pl

Lubisz naturę? Potrzebujesz relaksu na wyciągnięcie ręki albo jeden rzut oka? A może szukasz pomysłu na niebanalną integrację, lub oszałamiający estetyką i jakością wykonania prezent? Świetnie się składa! TinyGarden.pl jest dla Ciebie!

Zapraszamy na warsztaty, podczas których z naszą niewielką pomocą stworzysz swój własny kawałek lasu! Piękno natury zaklęte w szklanym słoju, nie tylko cieszy oko estetyką i przynosi relaks, ale również ma ogromne walory integracyjne, pozwalając ludziom na budujące doświadczanie jednoczącej wspólnoty podczas tworzenia niepowtarzalnych ekosystemów.

Na koniec warsztatów zakończoną kompozycję możesz zabrać do swojego domu, aby podziwiać i cieszyć się pięknem natury, która z TinyGarden.pl zawsze będzie dla Ciebie na wyciągnięcie ręki.

Wierzymy też, że ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia, w związku z czym zapewniamy możliwość wyboru roślinności i innych elementów, które znajdą się w słoju. Dla przykładu, prezes firmy związanej z motoryzacją z całą pewnością ucieszyłby się z kompozycji, w której znajduje się blaszka z zabytkowego Fiata 126p, prawda? Dodatkową usługą są również grawery na pokrywie, które dają możliwość umieszczenia dowolnego napisu, dedykacji, bądź loga firmy, co nadaje całości niepowtarzalnego charakteru.

Czas trwania: standardowo 3-4 godziny, ale w porozumieniu z klientem możemy ustalić indywidualny czas i zakres warsztatów.

Zadzwoń do nas - tel. 501 713 141

ZAPYTANIA:

Już uciekasz?

Zostań z nami

i odbierz:

10% ZNIŻKI NA KOD:

WIOSNA 2019

ZADZWOŃ 501 713 141

Przewiń do góry